"W tej parafii wiele się dzieje"

Tymi słowami rozpoczął swoje rekolekcyjne kazanie w Brzoskwini ks. prałat Józef Jakubiec.

W ostatnich miesiącach w naszej parafii wydarzyło się wiele pięknych wydarzeń, których inicjatorami i organizatorami była młodzież.

plakat niech cie pan blogoslawi i strzeze

Można by tu wymienić choćby: Piątkowe spotkania "pod Aniołami", modlitwę adoracji w każdy III piątek miesiąca, scholę młodzieżową, Akcję Krwiodawstwa, Wolontariat ŚDM, dzieło gazetki "Pod Górkę", Świąteczną Paczkę, Pierwszy świąteczny Kiermasz w Morawicy i wiele innych inicjatyw.

Chciałbym podziękować "młodym gniewnym" dzięki którym i bez których wiele inicjatyw, dzieł i akcji nie mogło by się odbyć.

Na początku chcę podziękować najbardziej doświadczonym i najbardziej zaangażowanym: Agnieszce, Pawłowi, Ani, Kubie, Justynie, Sławkowi, Kasi, Mateuszowi i Izie - Wasza pomoc zawsze jest nieoceniona przy każdej akcji. Wiem, że zawsze można na Was liczyć. Bardzo Wam dziękuje za trud i cierpliwość i za to że nigdy nie usłyszałem słowa "Nie" i zawsze otrzymałem wsparcie i pomoc.

Szczególnie chcę podziękować Dominikowi i Gosi - dobrym duszkom naszej ekipy. Cichych ale zawsze obecnych i pomocnych.

Bardzo dziękuje także pani Ani i pani Anecie, bez których ofiarnej pracy doprowadzenie kiermaszu do końca byłoby nie możliwe. Wielkie Bóg zapłać za Wasz trud przygotowania i serce włożone w każdy stroik i dekorację.

Dziękuje Łukaszowi, Szymonowi, Adamowi, Konradowi, Damianowi, Ewie, Natalii, Patrycji, Ali, Natalii, Monice i Ani za waszą radość, obecność, pomysłowość i pomoc.

Wszystkim, którzy przyczyniali się do przeprowadzenia wielu inicjatyw.